I

ZKOUŠKY POVOLENY OD 23. 11. 2020 - bez možnosti cvičné jízdy před zkouškou.

Prosíme žáky, kteří již měli termín zkoušky, ať se co nejdříve ozvou své instruktorce. Děkujeme.

I

letos jsme si pro Vás připravili oblíbené Vánoční dárkové poukazy na kurz v řízení motorových vozidel skupiny „B“, kterými můžete obdarovat své blízké :) A to za super cenu včetně malého darečku k tomu :) Ale hezky jedno po druhém...

Poukaz je za zvýhodněnou cenu 8000 Kč. Je nutné si ho předem zarezervovat (telefonicky, mailem nebo na našem FB) a uhradit jej v plné výši, nebo zálohou 5000 Kč . Jakmile si jej u nás zarezervujete, domluvíme se s Vámi na předání poukazu a způsobu platby, který Vám vyhovuje, rádi zodpovíme i případné otázky.

Nebojte se, že by Vaši blízcí poukaz nestlihli využít. Platnost poukazu je celý příští rok do 31.12.2021!

A teď k tomu malému dárečku o kterém jsme se zmínili:) K Vánočnímu poukazu totiž včetně dárkové obálky obdržíte ještě skvělou, čerstvě praženou kávu (250g) z ostravské rodinné kavárny a pražírny Laura Coffee :) Zda si ji necháte, nebo se o ni podělíte, záleží jen na Vás, my to nikomu neřekneme ;)

Teď, když už máte u sebe poukaz a kávu, stačí dovnitř napsat hezké vánoční věnování a s horkým kakaem v ruce sledovat u stromečku nadšený výraz obdarovaného, že bude řídit auto (nebo panický výraz :))
S objednávkou neotálejte, vánočních poukazů je omezené množství!

Čauko mňauko!